קערת הגשה חלת הדבש מצופה כסף

₪537
קערת הגשה חלת הדבש מצופה כסף

קערת הגשה חלת הדבש מצופה כסף

₪537
משלוח חינם מעל 299ש"ח
מותג: MERDINGER STUDIO
גובה: 6.00 ס"מ
קוטר: 38.00 ס"מ
חומר: ציפוי כסף
מספר פריט 83416-0000
5 מתוך 5 דירוג לקוחות

מתנות הצורפים למשרד ולבית תחת מותג מרדינגר סטודיו נרכשות כמתנות אקסלוסביות לשועי עולם, מתנות המייצגות את ישראל, מסורת ועיצוב חדשני יכולות להיות בשבילכם המתנה המושלמת לאנשים שאתם אוהבים. החל ממחזיקי גפרורים ועטים מודרניים, דרך קופסאות מהודרות לכרטיסי ביקור, ועד תיבות תה מסוגננות ואלגנטיות, כלי הגשה פמוטים ויודאיקה מצופה כסף בעיצוב חדשני או קלאסי – כולם נעשו בעבודה מוקפדת ע"י אמני הצורפים. 83416-0000

קולקציית חלת הדבש שואפת את השראתה מנפלאות הטבע ומהתנ"ך. בתנ"ך מוזכר הדבש 54 פעמים ולא בכדי. לדבש סגולות רבות ומגוונות. מעצבי הצורפים התחברו למראה הייחודי של חלת הדבש. העיצוב הייחודי, בשילוב ציפויי הכסף, יוצר אוסף פריטים מרהיבים ביופיים שישתלבו באופן טבעי בכל חלל.

המטרה שלנו בהצורפים היא לספק את הרכישה שלך מהר ככל האפשר .  לכל ההזמנות זמן הכנה של 24-72 שעות במידה והפריט במלאי, לא כולל חגים וסופי שבוע.   בתקופת החגים, זמן הכנת משלוח  מינימלי של 3-7 ימים.   במקרה של הזמנה עם ריבוי פריטים חשבונית המשלוח שלך תשקף אילו פריטים ממתינים ואילו זמינים .  ההזמנה תישלח ביחד ברגע שכלל הפריטים יהיו זמינים, אלא אם כן נתבקש אחרת- עלות המשלוח המשוערת עבור ההזמנה שלך תתווסף ותוצג בקופה.


מע"מ ומיסים נלווים:

 משלוחים מחוץ לארה"ב עשויים להיות כפופים ל-GST, Duty, וכל עמלה או מיסים אחרים הנגבים על ידי המדינה, המחוז או החברה המובילה .  אלא אם כן יינתן פטור ספציפי ומפורש, הלקוח יהיה אחראי לעמלות אלו בעת המסירה.


הערה מיוחדת:

· בשל ערך הפריטים נדרשות חתימות לקבלת כלל החבילות, אין לבקש מחברת השליחויות להשאיר ללא חתימה במסירה.
  · אנחנו לא שולחים לתיבות דואר.


* שימו לב: הצורפים לא תהיה אחראית לעיכובים באספקה ​​עקב נסיבות בלתי צפויות שאינן בשליטתנו הסבירה, כגון עיכובים עקב מזג אוויר קשה, אסונות טבע ,שביתות , מגפות ונסיבות שאינן תלויות בנו.


משלוח בינלאומי

כדי לבצע הזמנה בינלאומית (מחוץ לארה"ב וקנדה) יש מספר אפשרויות זמינות.  למידע נוסף, לחץ כאן כדי לבקר בדף המשלוח הבינלאומי שלנו.