מגש בגטל מלבן מצופה כסף גדול

₪690
מגש בגטל מלבן מצופה כסף גדול

מגש בגטל מלבן מצופה כסף גדול

₪690
משלוח חינם מעל 299ש"ח
מותג: MERDINGER STUDIO
אורך: 45.00 ס"מ
רוֹחַב: 32.50 ס"מ
חומר: ציפוי כסף
מספר פריט 51848-RC00
4.7 מתוך 5 דירוג לקוחות

מגשי ציפוי הכסף של הצורפים מפארים את חלונות הראווה שלנו בארץ ובעולם. המראה הקלאסי של המגש הבוהק והנוצץ, שובה את הלב. מגשי הצורפים עשויים באיכות גבוהה ומגיעים במבחר עיצובים. אמני הצורפים לקחו השראה ממבחר סגנונות באמנות המודרנית ויצרו על לוחות ציפוי הכסף חריטות ועיטורים נפלאים. ניתן להתרשם ולבחור את המגש המתאים לכם ביותר. 51848-RC00

קולקציית בגטל בגטל הוא סוג של יהלום יוקרתי קשה לליטוש. יהלום זה נתן השראה לאמני הצורפים והביא ליצירות אמנות במראה נוצץ, נקי ומלוטש. כדי לשמור על הברק והגימור של היהלום, אמני הצורפים היו צריכים להתגבר על האופי הרך של המתכת וליצור חלקים עם צדדים חדים ומבריקים. כל פריט באוסף בגטל הוא סידור מורכב של חלקים רבים, הדורש זמן, ידע ומומחיות - ממש כמו עבודה עם יהלומים איכותיים.

המטרה שלנו בהצורפים היא לספק את הרכישה שלך מהר ככל האפשר .  לכל ההזמנות זמן הכנה של 24-72 שעות במידה והפריט במלאי, לא כולל חגים וסופי שבוע.   בתקופת החגים, זמן הכנת משלוח  מינימלי של 3-7 ימים.   במקרה של הזמנה עם ריבוי פריטים חשבונית המשלוח שלך תשקף אילו פריטים ממתינים ואילו זמינים .  ההזמנה תישלח ביחד ברגע שכלל הפריטים יהיו זמינים, אלא אם כן נתבקש אחרת- עלות המשלוח המשוערת עבור ההזמנה שלך תתווסף ותוצג בקופה.


מע"מ ומיסים נלווים:

 משלוחים מחוץ לארה"ב עשויים להיות כפופים ל-GST, Duty, וכל עמלה או מיסים אחרים הנגבים על ידי המדינה, המחוז או החברה המובילה .  אלא אם כן יינתן פטור ספציפי ומפורש, הלקוח יהיה אחראי לעמלות אלו בעת המסירה.


הערה מיוחדת:

· בשל ערך הפריטים נדרשות חתימות לקבלת כלל החבילות, אין לבקש מחברת השליחויות להשאיר ללא חתימה במסירה.
  · אנחנו לא שולחים לתיבות דואר.


* שימו לב: הצורפים לא תהיה אחראית לעיכובים באספקה ​​עקב נסיבות בלתי צפויות שאינן בשליטתנו הסבירה, כגון עיכובים עקב מזג אוויר קשה, אסונות טבע ,שביתות , מגפות ונסיבות שאינן תלויות בנו.


משלוח בינלאומי

כדי לבצע הזמנה בינלאומית (מחוץ לארה"ב וקנדה) יש מספר אפשרויות זמינות.  למידע נוסף, לחץ כאן כדי לבקר בדף המשלוח הבינלאומי שלנו.